Gyerek kemping szék Tigris
Ár:
10.990 Ft
(8.654 Ft + ÁFA)
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Gyártó: | Eurotrail |
| Festett cső acélból készült keret, 60 kg-ig terhelhető, ülésmagasság kb. 30 cm, ülésfelület kb. Szélesség 41 × magasság 32 cm, súlya kb. 1,2 kg; A szállítás tartalmaz egy praktikus hordtáskát. | |
| Cikkszám: | 67 047 |
| Vonalkód: | 8712318936620 |
| Szállítási díj: | 2.110 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. május 01. |
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
|
|
|
Leírás és Paraméterek
| Anyag textil | 100% PES poliészter |
| Rugalmas | 60 kg-ig |
| Szín | sárga |
| Ülés (szélesség x) | 41 × 32 cm |
| Ülésmagasság | 30 cm |
| Súly | 2,1 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
