Brunner lábtartó Skye 3D kempingszékhez
Ár:
18.988 Ft
(14.951 Ft + ÁFA)
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Gyártó: | Brunner |
| Összecsukható lábtámasz a Skye 3D összecsukható székhez. | |
| Cikkszám: | 0404064N |
| Vonalkód: | 8022068069227 |
| Szállítási díj: | 2.110 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. május 01. |
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
|
|
|
Leírás és Paraméterek
| Összecsukható lábtámasz a Skye 3D összecsukható székhez. | |
| Jellemzők | |
| • Alumínium keret | |
| • Kárpitos anyag | 3D-s anyag |
| • Kompakt és könnyen hordozható | |
| Mérete összecsukva | 47 x 72 x H51/43 cm |
| Mérete | 47 x 72 x 6 cm |
| Súlya | 1 kg |
| Anyaga | 100% poliészter |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
