Összecsukható strandszék CUBA NARANCS/SÁRGA
Ár:
19.990 Ft
(15.740 Ft + ÁFA)
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Gyártó: | Brunner |
| Modern, összecsukható funkcionális kialakítású strandszék. | |
| Cikkszám: | 0404147.C85 |
| Vonalkód: | 8022068060644 |
| Szállítási díj: | 2.490 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. május 01. |
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
|
|
|
Leírás és Paraméterek
| Színkód | C85 |
| Méretek nyitva | 57x43xH64 cm |
| Méretek csukva | 78 x Ø 14 cm |
| Súly 3.1 kg | |
| Anyag | 100% poliészter |
| Teherbírás | 102 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
