Dugalj és kapcsolókeret 20048, fekete
Ár:
1.990 Ft
(1.567 Ft + ÁFA)
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Gyártó: | Fawo |
| 20048 keret - megfelelő aljzatok: Cikkszám: 321/170, 321/162, 321/160 | |
| Cikkszám: | 321/152 |
| Vonalkód: | 4041431110001 |
| Szállítási díj: | 2.110 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. május 01. |
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
|
|
|
Leírás és Paraméterek
| Csomagolás | SB |
| Szín | fekete |
| Méretek (Sz x H x H) | 5,1 × 0,3 × 5,1 cm |
| Csomag mérete | 11,8 × 11,5 × 1,1 cm |
| Súly | 5 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
1.990 Ft
(1.567 Ft + ÁFA)
