Gáz Magasnyomású tömlő védelemmel 750 mm csavaros
Ár:
25.990 Ft
(20.465 Ft + ÁFA)
| Elérhetőség: | Külsős raktárban, előrendelhető |
| Gyártó: | Truma |
|
A maximális biztonság érdekében, útközben és állva, a Truma nagynyomású tömlőket kínál, amelyek tömlőszakadási biztonsági berendezéssel (SBS) vannak felszerelve. Megfelelnek a gázrendszer vezetés közbeni üzemeltetésére vonatkozó összes törvényes követelménynek, de helyhez kötött üzemmódra is alkalmasak. Ha a tömlő sérült, a biztosíték elengedi és leállítja a gázáramot. |
|
| Cikkszám: | 309/610 |
| Vonalkód: | 4052816024295 |
| Szállítási díj: | 2.110 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. május 19. |
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
|
|
|
Leírás és Paraméterek
| Típus | G.12 (DE, AT, FI, PL) |
| Hossz | 750 mm |
| Csomag mérete | 410 × 169 × 44 mm |
| Súly | 305 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
