GOK Gáz T-idom 10mm
Ár:
5.990 Ft
(4.717 Ft + ÁFA)
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Gyártó: | GOK |
|
- könnyű felépítés - vágógyűrűvel - acélcsövekhez |
|
| Cikkszám: | 310/620 |
| Vonalkód: | 4045659482056 |
| Szállítási díj: | 2.110 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. május 01. |
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
|
|
|
Leírás és Paraméterek
| Típus | T |
| Csatlakozás | RVS 10 |
| Magasság | 8 cm |
| Csomag mérete | 121 x 121 x 21 mm |
| Súly | 100g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
