Takarókeret barna
Ár:
790 Ft
(622 Ft + ÁFA)
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Gyártó: | Fawo |
| A 10.000-es rendszer telepítési programja - a kemping- és lakókocsi-iparnak óvatosnak kell lennie a rendelkezésre álló helyekkel. A korlátozott telepítési lehetőségek vagy az építési korlátozások nem teszik lehetővé a hagyományos eszközök használatát. A 10.000 rendszer minimális helyméretekkel, maximális teljesítménnyel, kiválasztott dizájnnal, anyaggal és színnel hat. | |
| Cikkszám: | 321/120-1 |
| Vonalkód: | 4041431044177 |
| Szállítási díj: | 2.110 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. május 01. |
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
|
|
|
Leírás és Paraméterek
| Szín | barna |
| Méretek (H x Sz x M) | 60 × 60 × 8 mm |
| Csomag mérete | 119 × 122 × 12 mm |
| Súly | 7 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
