Vízbetöltő nyak+fedél
Ár:
13.990 Ft
(11.016 Ft + ÁFA)
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Gyártó: | Fawo |
|
Csuklós fedéllel és mágneses zárral Fedélzár nélkül! Tömlőcsatlakozás ø 40 mm. |
|
| Cikkszám: | 300/627 |
| Vonalkód: | 4041431044153 |
| Szállítási díj: | 2.110 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. május 01. |
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
|
|
|
Leírás és Paraméterek
| Kivágás névleges mérete | 85,5 × 90 mm |
| Szín | tiszta fehér |
| Csomag mérete | 145 × 131 × 92 mm |
| Súly | 174 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
69.990 Ft
(55.110 Ft + ÁFA)
