Vízcsatlakozó zuhannyal, zárható dobozban, kültéri
Ár:
69.990 Ft
(55.110 Ft + ÁFA)
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Gyártó: | Reich |
| Vízcsatlakozó, beleértve a kültéri zuhanyt és az előkeverőt hideg és meleg vízhez. Charisma zuhanycsatlakozóval és Carletta tömlővel. Mikrokapcsolóval a merülő szivattyú bekapcsolásához. 3 bar nyomású szivattyúkhoz is. | |
| Cikkszám: | 300/681 |
| Vonalkód: | 4037911920192 |
| Szállítási díj: | 2.110 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. május 01. |
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
|
|
|
Leírás és Paraméterek
| kivágott névleges méret | 157 × 67 mm |
| Szín | tiszta fehér |
| Méretek (Sz x M) | 21,6 × 9,4 cm |
| Csomag mérete | 37,2 × 26,1 × 10 cm |
| Súly | 1002 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
69.990 Ft
(55.110 Ft + ÁFA)
