Reich Vízcsatlakozó 90
Ár:
4.990 Ft
(3.929 Ft + ÁFA)
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Gyártó: | Reich |
| UniQuick ivóvízrendszerhez | |
| Cikkszám: | 116513 |
| Vonalkód: | 4037911331264 |
| Szállítási díj: | 2.110 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. május 01. |
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
|
|
|
Leírás és Paraméterek
| Méretek (Sz x H x H) | 4,8 × 2,7 × 4,8 cm |
| Csomag mérete | 4,8 × 4,8 × 2,7 cm |
| Súly | 46 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
