Adapter 1/2 "- 3/8"
Ár:
3.990 Ft
(3.142 Ft + ÁFA)
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Gyártó: | Reich |
| UniQuick ivóvízrendszerhez | |
| Cikkszám: | 300/400 |
| Vonalkód: | 4037911330595 |
| Szállítási díj: | 2.110 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. május 01. |
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
|
|
|
Leírás és Paraméterek
| Anyag | sárgaréz |
| Méretek (⌀ x L) | 2,2 × 3,2 cm |
| Csomag mérete | 2,2 × 2,2 × 3,2 cm |
| Súly | 34 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
