Truma víz visszacsapó szelep 10mm-es csőhöz, műanyag
Ár:
4.590 Ft
(3.614 Ft + ÁFA)
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Gyártó: | Truma |
| Cikkszám: | 300/130 |
| Vonalkód: | 4052816019031 |
| Szállítási díj: | 2.110 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. május 01. |
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
|
|
|
Leírás és Paraméterek
| Méretek (szélesség x szélesség) | 52 × 14 × 16 mm |
| Csomagolás mérete | 98 × 66 × 59 mm |
| Súly | 6 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
