Betápkábel csatlakozó lakóautóhoz, lakókocsihoz, fehér
Ár:
17.990 Ft
(14.165 Ft + ÁFA)
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Gyártó: | Fawo |
|
Nagyméretű változat, mágneses zsanéros fedéllel. |
|
| Cikkszám: | 321/036 |
| Vonalkód: | 4041431087853 |
| Szállítási díj: | 2.110 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. május 01. |
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
|
|
|
Leírás és Paraméterek
| IP védettségi osztály | IP44 Névleges |
| feszültség | (AC) 230 V |
| Szín | fehér |
| Méretek (Sz x H x H) | 120 × 75 × 140 mm |
| Csomag mérete | 145 × 134 × 100 mm |
| Súly | 263 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
10.990 Ft
(8.654 Ft + ÁFA)
