USB dupla töltő aljzat
Ár:
14.990 Ft
(11.803 Ft + ÁFA)
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Gyártó: | Fawo |
| Olyan mobiltelefonok, MP3 lejátszók stb. Töltésére és üzemeltetésére, amelyek 1000 mA töltési áramot igényelnek. Az adapterkerethez (cikkszám: 321/152) mindig szükség van a telepítésre. | |
| Cikkszám: | 321/162 |
| Vonalkód: | 4041431110100 |
| Szállítási díj: | 2.110 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. május 01. |
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
|
|
|
Leírás és Paraméterek
| Csomagolás | SB |
| Változat | Kétszeres |
| névleges áram | 2,5 A |
| Töltési áram | 1 A |
| Méretek (Sz x H x H) | 5 × 4 × 5 cm |
| Csomag mérete | 12,5 × 17,7 × 5 cm |
| Súly | 40 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
17.990 Ft
(14.165 Ft + ÁFA)
10.990 Ft
(8.654 Ft + ÁFA)
