Elipse STS tekerő zár, kilincs, tárolórekeszhez, garázshoz 78mm, szürke
Ár:
11.990 Ft
(9.441 Ft + ÁFA)
| Elérhetőség: | Külsős raktárban, előrendelhető |
| Gyártó: | Safe tec |
| Műanyag tekerős zárfoglalat, zár nélkül | |
| Cikkszám: | 289760 |
| Vonalkód: | 4036231072406 |
| Szállítási díj: | 2.110 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. május 19. |
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
|
|
|
Leírás és Paraméterek
| Szín | szürke |
| Szélesség | 42 mm |
| Hossz | 78 mm |
| Csomag mérete | 113 × 113 × 49 mm |
| Súly | 152 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
11.990 Ft
(9.441 Ft + ÁFA)
