Komplett fedeles, elektromos villásdugó aljzat, 220V, barna
Ár:
4.990 Ft
(3.929 Ft + ÁFA)
| Elérhetőség: | Külsős raktárban, előrendelhető |
| Gyártó: | Fawo |
| Süllyesztett, fedeles 220V-os dugalj, lakóautóba, lakókocsiba, hajóba | |
| Cikkszám: | 321/102 |
| Szállítási díj: | 2.110 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. május 19. |
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
|
|
|
Leírás és Paraméterek
| mélység | 31 mm |
| Szín | barna |
| Méretek (Sz x H x H) | 6 × 4 × 6 cm |
| Csomag mérete | 12,1 × 17,7 × 4,1 cm |
| Súly | 51 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
