Közepes nyomású tömlő szerelvény, gumi 750mm, RVS 10
Ár:
6.490 Ft
(5.110 Ft + ÁFA)
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Gyártó: | GOK |
|
Csatlakozók: anyacsavar x vágógyűrű csatlakozó
Szerelvények, fogyóeszközök és csövek csatlakoztatásához. A DVGW ellenőrizve. G 1/4 bal oldali anyacsavar x csőcsatlakozás. Tömlővezeték: gumi textil betéttel. Tömlő méretei 6,3 x 3,5 mm. -30 ° C-ig hidegálló. |
|
| Cikkszám: | 310/766 |
| Vonalkód: | 4045659481752 |
| Szállítási díj: | 2.110 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. május 01. |
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
|
|
|
Leírás és Paraméterek
| Csomagolás | SB |
| Anyag | gumi |
| Típus | G 1/4 LH-ÜM x RVS 10 |
| Csatlakozás | csavarkulcs x vágógyűrű illesztés |
| max. Nyomás PS | 10 bar |
| hosszúság | 750 mm |
| súly | 210 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
