LED garázslámpa falra
Ár:
5.990 Ft
(4.717 Ft + ÁFA)
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Gyártó: | Dimatec |
| A kompakt LED garázslámpák elegáns kialakításukkal és 4000 Kelvin nagyszerű fényével meggyőzik. | |
| Cikkszám: | 320/480 |
| Vonalkód: | 8032755986669 |
| Szállítási díj: | 2.110 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. május 01. |
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
|
|
|
Leírás és Paraméterek
| Energiahatékonyság - Ikon | A ++ - E |
| LED | ✓ Névleges |
| feszültség | (DC) 12 V |
| névleges teljesítmény | 2,5 W |
| Energiahatékonysági osztály | A |
| Szín | fehér |
| Méretek (szélesség x szélesség) | 18,5 × 11 × 3 cm |
| Csomagolás mérete | 24 × 14 × 4,2 cm |
| Súly | 130 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
