LED vezérlő + távirányító
Ár:
5.990 Ft
(4.717 Ft + ÁFA)
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Gyártó: | Premium |
| Egyáramkörös, korlátlan fényerőszabályozhatóság, távirányítós működtetés. | |
| Cikkszám: | 7823039 |
| Vonalkód: | 5999078230394 |
| Szállítási díj: | 2.110 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. május 01. |
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
|
|
|
Leírás és Paraméterek
| Bemeneti feszültség | DC12V |
| Csomagolás egysége | 1 |
| Garancia | 1 év |
| Kimeneti feszültség | DC12V |
| Max. kimeneti áramerősség | 8A |
| Mennyiség egysége | db |
| Méret (szé x ma x mé) | 110mm x 35mm x 58mm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
