LED süllyesztett lámpa 65 x 15mm
Ár:
5.990 Ft
(4.717 Ft + ÁFA)
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Gyártó: | Dimatec |
| Süllyesztett folt diffúzor lencsével és nikkel házával. 18 LED elegendő meleg fényt biztosít a házban, a hajón és a lakókocsiban. | |
| Cikkszám: | 320/638 |
| Vonalkód: | 8032755933724 |
| Szállítási díj: | 2.110 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. május 01. |
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
|
|
|
Leírás és Paraméterek
| Tájolás | A telepítés |
| energiahatékonysága - Ikon | A ++ - E |
| LED | ✓ |
| típushoz | Hymer / Napfény / Carado / PLA / Laika Névleges |
| feszültség | (DC) 12 V |
| Névleges teljesítmény | 1,2 W |
| Energiahatékonysági osztály | A |
| Lumen | 3200 lm |
| Méretek (⌀ x H) | 65 × 15 mm |
| Csomagolás mérete | 70 × 70 × 36 mm |
| Súly | 35 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
