LED fényforrás CRI 90+
Ár:
4.990 Ft
(3.929 Ft + ÁFA)
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Gyártó: | Frankana |
|
CRI = színvisszaadási index - 90% -os színtartóság! Prémium fényminőség a különösen jó színvisszaadásért. A CRI 90+ generációs LED lámpák természetesebb fényt kínálnak. Minden lámpa szabályozható. Világos szín: meleg fehér. A lámpák az StVZO § 22a szerint nem járműalkatrészek. Nincs CAN busz támogatás. A járművezérlő egységek nem kompatibilisek. Ezek a lámpák csak mobilházak, lakókocsik és hajók belső világítására alkalmasak. |
|
| Cikkszám: | 322/093 |
| Vonalkód: | 4260373590652 |
| Szállítási díj: | 2.110 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. május 01. |
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
|
|
|
Leírás és Paraméterek
| Típus | 12 LED modul |
| Energiahatékonyság - Ikon | A + spektrum A ++ - E |
| LED | ✓ |
| Névleges feszültség | (AC) 12 V, (DC) 10 - 30 V |
| Névleges teljesítmény | 2 W. |
| Energiahatékonysági osztály | A + |
| Szín | meleg fehér |
| Lumen | 180 lm |
| Sugárzási szög | 125 ° |
| Alap | G4 |
| Átmérő | 30mm |
| Csomag mérete | 0,9 × 3 × 3,9 cm |
| Súly | 4 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
