Magasságjelző lámpa jobb oldali
Ár:
6.990 Ft
(5.504 Ft + ÁFA)
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Gyártó: | Hella |
| Lámpatest függőleges szereléshez szürke alap talppal. 5 W-os izzóval. | |
| Cikkszám: | 140/192 |
| Vonalkód: | 4082300152890 |
| Szállítási díj: | 2.110 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. május 01. |
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
|
|
|
Leírás és Paraméterek
| Beigazítás | jobb oldali |
| LED | - |
| Névleges feszültség | (DC) 12 V |
| Méretek (Sz x H x H) | 122,2 × 28,6 × 29,2 mm |
| Súly | 45 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
