Nyomás-szabályozó 0,8 kg / h
Ár:
25.990 Ft
(20.465 Ft + ÁFA)
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Gyártó: | GOK |
|
A 30 mbar-os gázkészülékek biztonságos és szabványos integrálása az 50 mbar-os folyadékgáz-rendszerekbe járművekben és hajókban.
|
|
| Cikkszám: | 311/127 |
| Vonalkód: | 4045659506011 |
| Szállítási díj: | 2.110 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. május 01. |
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
|
|
|
Leírás és Paraméterek
| Típus | DE 50/30 |
| max. Nyomás PS | 1 bar |
| Csomagolás mérete | 15,6 × 10,8 × 5,4 cm |
| Súly | 250 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
