Thule biztonsági zár ajtóra, átmenő csavarozással 3 db, közös kulcs
Ár:
99.990 Ft
(78.732 Ft + ÁFA)
| Elérhetőség: | Külsős raktárban, előrendelhető |
| Gyártó: | Thule |
|
Növelje lakóautó vagy lakókocsi biztonságát ezzel a kiváló minőségű, robusztus ajtózárral, és megakadályozza a betörőket és a tolvajokat. A Thule ajtózár gyors és egyszerűen használható. Egyszerűen csúsztassa el a reteszt balra vagy jobbra az első ajtó, a szervizajtó vagy a hátsó garázskapu rögzítéséhez. |
|
| Cikkszám: | 214/181 |
| Vonalkód: | 5415182019194 |
| Szállítási díj: | 2.110 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. május 19. |
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
|
|
|
Leírás és Paraméterek
| Anyag | alumínium |
| Típus | Ajtózár |
| Szín | fehér |
| Tartalom | 3 darab |
| Méretek (Sz x Méter H) | 17 × 5,1 × 8 cm |
| Csomag mérete | 17,5 × 35 × 5,5 cm |
| Súly | 2500 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
96.990 Ft
(76.370 Ft + ÁFA)
