LED mennyezeti lámpa Nightlight 1
Ár:
13.490 Ft
(10.622 Ft + ÁFA)
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Gyártó: | Dimatec |
| Az érintőképernyővel ellátott LED mennyezeti fényerősség háromféle módon szabályozható. A kék fény dekoratív légkört teremt. | |
| Cikkszám: | 320/655 |
| Vonalkód: | 8032755922278 |
| Szállítási díj: | 2.110 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. május 01. |
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
|
|
|
Leírás és Paraméterek
| Energiahatékonyság - Ikon | A ++ és E |
| LED közötti spektrum | ✓ |
| típushoz | Trigano (Roller Team / Caravans International) |
| névleges feszültség | (DC) 12 V |
| névleges teljesítmény | 2,5 W |
| energiahatékonysági osztály | A |
| méretek (L x H x H) | 9 × 9 × 2 cm |
| Csomagolás mérete | 12,5 × 10 × 3,5 cm |
| Súly | 100 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
