LED oldalsó jelzőfény sárga
Ár:
7.990 Ft
(6.291 Ft + ÁFA)
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Gyártó: | JOKON |
| SMLR 2012 lámpatest beépített reflektorral, csatlakozókábel 200 mm, fülekkel. | |
| Cikkszám: | 140/198 |
| Vonalkód: | 4045034109172 |
| Szállítási díj: | 2.110 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. május 01. |
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
|
|
|
Leírás és Paraméterek
| LED felépítése | ✓ Névleges |
| feszültség | (DC) 12 V |
| Névleges teljesítmény | 1 W |
| Méretek (sz x h) | 100 × 44 mm |
| Súly | 35 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
