LED süllyesztett mozgatható spotlámpa érintős, Swing Touch
Ár:
5.990 Ft
(4.717 Ft + ÁFA)
| Elérhetőség: | Külsős raktárban, előrendelhető |
| Gyártó: | Dimatec |
| Mozgatható, süllyesztett spotlámpa matt üveggel, szórt fénnyel és beépített érintőkapcsolóval. 3000 K. | |
| Cikkszám: | 320/564 |
| Vonalkód: | 8032755941330 |
| Szállítási díj: | 2.110 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. május 19. |
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
|
|
|
Leírás és Paraméterek
| Anyag | Vas |
| LED | ✓ Névleges |
| feszültség | (DC) 12 V |
| Névleges teljesítmény | 1,2 W |
| Szín | matt króm |
| Méretek (⌀ x H) | 6,8 × 2 cm |
| Súly | 70 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
